Chcete vzít život do svých rukou a umět pomoct nejen sobě ale i druhým?

Naučte se metodu RECONNECTIVE HEALING!

O.N.E. Experience

Přijďte na živý tréninkový program

11. - 12. 6. 2022   |   Praha

Výsledky pocítí i úplný začátečník

OBJEVTE LÉČIVÉ FREKVENCE

Ponoříte se do Reconnective Healing a porozumíte zásadním principům a síle těchto frekvencí, jež se začnou plynule objevovat ve vašem každodenním životě.

ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI

Naučíte se novým způsobem cítit, komunikovat a propojit se vším a se všemi kolem sebe. Osvojíte si práci s vibracemi tak, aby pracovaly pro váš prospěch, a dosáhnete lepších výsledků s menším úsilím.

UZDRAVTE SEBE, UZDRAVTE DRUHÉ

Zbavíte se všech omezení, která vám brání plnit si své sny. Vyřešíte své fyzické zdraví i duševní pohodu, posunete se v oblasti rodinných i pracovních vztahů a optimalizujete svůj přirozený potenciál.

STAŇTE SE CERTIFIKOVANÝM PRAKTIKEM

Výukové programy Reconnective Healing jsou zaměřeny na praktickou výuku rekonektivního léčení. Jako úspěšný absolvent získáte certifikát, na jehož základě budete moci s touto metodou pracovat.

Během 2 dnů získáte know-how, které využijete po celý život!

6 DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ SI TO NENECHAT UJÍT

 • Naučíte se využít energie a frekvence, které jsou všude kolem nás
  Je to jednoduché. Všechno kolem nás je energie: tužka, kterou píšete, papír, na který si čmáráte, židle, na které sedíte. I naše tělo, každá jeho buňka. Podle kvantové fyziky lze jednotlivé atomy rozebrat na nejmenší částice, které fungují na úrovni frekvencí. Takže celý vesmír tvoří shluk vibrací a energií, které jsou propojené. Jakmile je jednou objevíme a naučíme se na ně naladit, budeme to umět napořád.
 • Aktivujete své skryté schopnosti
  Naladit se na frekvence a energie může každý, i když běžně takové věci necítí a nezajímá se o podobné věci. Je to naše přirozená schopnost, 90 % lidí se naladí ihned a zbytek velmi brzy. Každý je však vnímá trochu jinak. Někdo cítí teplo, někdo chlad, mravenčení, tlak, jiný vidí barvy, které ještě neviděl, další slyší zvuky, někomu se samovolně pohybují části těla.
 • Zvládnete pomoct sobě i ostatním kdykoliv a kdekoliv
  Reconnective Healing je dostupné kdykoli a kdekoli, je to hodnota, kterou máte na celý život. K tomu, abyste se mohli napojit, nepotřebujete samostatný pokoj, ordinaci nebo jiné zvláštní místo, pracovat s nimi můžete kdekoliv. Stejně tak nemusíte mít určenou nějakou zvláštní hodinu, čas nebo termín, můžete je využívat, kdykoliv cítíte, že je to vhodné. Nemusíte absolvovat další nebo opakovací či kondiční kurzy. Své schopnosti už můžete jen zdokonalovat.
 • Najdete rovnováhu svého fyzického a duševního zdraví
  Podstatou rekonektivního léčení je uvést tělo a mysl do optimální rovnováhy. Působí na rovině příčiny a tím odstraňuje i následky. U pacientů spolu s fyzickým zlepšením stavu přichází i psychická úleva – dojde zároveň k emocionálnímu a duševnímu uzdravení. Metoda vykazuje dobré výsledky u onemocnění pohybového aparátu, autoimunitních onemocnění, u vážných civilizačních nemocí, ale také při psychických obtížích.
 • Urovnáte si rodinné i pracovní vztahy
  Reconnective Healing není ani tak terapie nebo léčba. Je to ZMĚNA. Po absolvování sledujte svůj život a buďte pozorovatelem - všimněte si, co se začalo měnit. Může to být na fyzické úrovni. Může to být na duševní nebo emocionální úrovni. Může se stát, že se vám zjednodušší vztahy nebo zmizí pracovní problém. Lidé často mluví o komplexní změně, která se projevila v oblasti, o které netušili, že by bylo možné ji změnit, nebo že s problémem vůbec souvisí.
 • Učit vás budou ti nejlepší
  Tento zážitkový program prožijete pod vedením jeho objevitele a praktika dr. Erica Pearla a týmu certifikovaných instruktorů. Zkušení lektoři s vámi budou sdílet své mnohaleté zkušenosti, pomohou vám zhodnotit vaše pokroky, budou odpovídat na vaše dotazy. Další výhodou je spolupráce a sdílení s ostatními účastníky akce, kteří se stejně jako vy chtějí ve svém životě posouvat dopředu.

PROGRAMEM VÁS PROVEDOU

zakladatel metody dr. Eric Pearl a Jillian Fleer

Dr. Eric Pearl  (USA)

Eric Pearl je absolutní špička ve svém oboru. Na svých přednáškách a seminářích vysvětluje jednoduché principy Reconnective Healing a dokazuje, že léčitelem se může stát každý z nás. Je autorem léčebné metody Reconnection, která je založená na energetickém napojení, a metody Reconnective Healing.

Jillian Fleer  (USA)

Je ředitelkou pro vhled a rozvoj. Ve spolupráci s dr. Ericem Pearlem dohlíží na směřování a vizi společnosti, která podporuje celosvětové komunity Reconnective Healing. Jillian vede interní tým The Reconnection a je spoluautorkou on-line a seminářů po celém světě. 

Zažijete revoluční změnu ve svém životě!

JAK TO BUDE PROBÍHAT

 • 1
  On-line kurz
  Nejprve vás čeká 8 hodin on-line programu, kde se kompletně naučíte základy této metody. Pochopíte, jak souvisí s moderními poznatky vědy a kvantové fyziky, a dr. Eric Pearl s Jillian Fleer vás provedou základy toho, jak tyto frekvence vnímat. Pomocí praktických cvičení se naučíte naladit na frekvence a cítit jejich účinky. Program je v anglickém znění s českými titulky, můžete jej sledovat kdekoli, kde máte internet, k jednotlivým kapitolám se můžete libovolně vracet.
 • 2
  Živé setkání | den první
  Pod vedením Erica s Jillian si rozšíříte své teoretické znalosti o filozofii Reconnective Healing (RH). Ponoříte se do hloubky této práce se svým životním potenciálem. Výsledky i principy RH se z velké části dotýkají mnoha oblastí nejnovějších objevů kvantové fyziky, epigenetiky, teorií multirozměrného vesmíru a nejnovějších poznatků v oblasti vývoje lidské DNA, proto se o RH zajímá velké množství vědců, lékařů a univerzit. Na vlastní kůži pocítíte dynamické léčení na úplně nové úrovni ve všech oblastech svého života.
 • 3
  Živé setkání | den druhý
  Tento den bude nabitý praktickým cvičením. Zažijete soustředěnou práci u rehabilitačních stolů, kdy spolu s ostatními účastníky zažijete transformaci a vyladění. Budete trénovat léčení na dálku a také holografické léčení, procvičíte si umění přijmout a zprostředkovat Reconnective Healing. Zjistíte, že spojení s touto frekvencí je velmi intenzivní a lidé při něm zažívají hluboké, individuální prožitky. Hodně prostoru bude věnováno vašim dotazům.
 • 4
  Živé setkání | den třetí
  Naučíte se, jak probíhá profesionální sezení RH pod vedením Erica, Jillian a týmu lektorů. Ať už poskytujete služby doma nebo v ordinaci, tato nová úroveň vzdělávání vás lépe připraví pro pokročilejší práci s frekvencemi. Po absolvování programu získáte Certifikát o úspěšném zakončení a získáte titul Reconnective Healing Foundational Practitioner (Základní praktik Reconnective Healing). Odteď už můžete profesionálně poskytovat sezení Reconnective Healing.

CO O METODĚ ŘÍKÁ VLADIMÍR EKART

mentor a instruktor Reconnective Healing v ČR

ZKUŠENOSTI ÚČASTNÍKŮ

První věcí, kterou jsem si hned po prvním sezení u sebe uvědomil, bylo to, že moje mysl nelítá z místa na místo a dokáže být naprosto klidná. Řekl jsem si, jestli by to bylo jen tohle, tak to by mi asi i stačilo, protože to pro mě rozhodně nebylo obvyklé. Pak začaly věci přicházet ve vlnách. Postupně to vzalo různé oblasti mého života a začalo je to posouvat a měnit způsobem, který byl velmi přirozený, ale jasně zřetelný. Když se podívám dnes 8 let od mého prvního kontaktu s rekonektivními frekvencemi a touto metodou zpátky, vůbec nechápu, jak se to všechno stalo, ale posunulo to můj život do rozměrů, které bych si nedovedl ani nikdy představit. Jsem to pořád já a můj život, ale má úplně jiný rozměr a hlavně kvalitu. A dotklo se to postupně naprosto všech oblastí mého života a v podstatě i lidí okolo mě.
Vladimír
The Reconnection a Rekonektivní léčení mě dostalo tam, kam jsem chtěla. Mé představy, touhy a plány se začaly naplňovat. Při Reconnection jsem cítila naprosté uvolnění a celá jsem rezonovala. Když jsem se po sezení procházela městem, připadala jsem si, jako ta nejúžasnější bytost na planetě. Ten klid, jasná mysl a uvolnění, tak to bylo naprosto nepopsatelné. Postupem času jsem si začala uvědomovat, co vlastně chci, potkávala jsem jiné lidi, které jsem dlouho neviděla a taky mi do života vstoupili úplně noví lidé. Přečetla jsem zajímavé knihy a všímala si věcí, které jsem dříve nevnímala. Začala jsem dělat věci, na které jsem zapomněla (smát se, užívat si života). Měla jsem spoustu času a vnímala velice intenzivně vše, co se kolem děje.
Sarah
Během sezení jsem cítila nesmírnou pohodu a harmonii, byl to úžasnej pocit štěstí, nic víc jsem nepotřebovala. Vůbec se mi nechtělo z lehátka:). Cítila jsem, jak mnou proudí příjemná energie jako tok řeky, těžké myšlenky byly pryč, moje mysl od nich byla najednou osvobozená a uvolněná. Nádherné prožití přítomného okamžiku a radost z bytí tady a teď.
Šárka
Od té doby už nic není jako dříve. Opravdu přišlo hoooooodně velké zklidnění. Ale v tom dobrém slova smyslu. Věci, které se dějí, řeším v klidu a s přehledem. Dříve, pokud bych se vůbec odhodlala k nějakému řešení, by mě to stálo spoustu nervů a stresu - teď ne. Lidi, kteří mě znají, vnímají tu "proměnu" (já říkám zklidnění) a noví lidé, vstupující do mého života jsou na stejné vlně - rezonují se mnou. Prostě Reconnection ovlivnil můj život, ale jen v tom nejlepším.
Jaroslava

Přidejte se k více než 100 000 praktikům RH na celém světě!

PŘEDNÁŠKY

7. 9. 2019 | 17:00 - 20:00Bukurešť (Rumunsko)
14. 9. 2019 | 17:00 - 20:00Brno
15. 9. 2019 | 18:00 - 21:00Bratislava
16. 9. 2019 | 18:00 - 21:00Záhřeb (Chorvatsko)
17. 9. 2019 | 19:00 - 22:00Bělehrad (Srbsko)
19. 9. 2019 | 18:00 - 21:00Praha
22. 9. 2019 | 15:30 - 17:00Praha - přednáška v rámci Festivalu Evolution

O.N.E. EXPERIENCE

KDY? KDE? A V KOLIK?

Časový harmonogram

 • pátek 4.10.2019 | 18:30 - 22:00* (registrace začíná v 17:30)
 • sobota 5.10.2019 | 9:30 - 19:00* (registrace začíná v 8:45)
 • neděle 6.10.2019 | 9:30 - 19:00* (registrace začíná v 8:45)

* Upozorňujeme, že čas ukončení programu je jen přibližný. Odregistrování na konci každého dne může trvat až 45 minut.

Místo konání akce

Cubex Centrum Praha
Na Strži 2097/63, Praha 4

MAPA
www.cubexcentrum.cz

KOUPIT VSTUPENKU

Vstupenka Standard
28 900 Kč
O.N.E. Experience
On-line kurz + živý víkend
4. - 6. 10. 2019 | Praha
 • Simultánní překlad živého víkendu
 • On-line program je v českém jazyce
 • Program už proběhl
  Cena je uvedena vč. DPH
  VIP vstupenka
  39.900 Kč
  O.N.E. Experience
  On-line kurz + živý víkend
  4. - 6. 10. 2019 | Praha
 • Rezervace místa v prvních 2 řadách
 • Osobní 2 hodinové setkání s Dr.Ericem Pearlem a Jillian Fleer v sobotu večer
 • Expresní registrace bez čekání
 • Simultánní překlad živého víkendu
 • On-line program je v českém jazyce
 • Program už proběhl
  Cena je uvedena vč. DPH

  Předpoklady pro účast na živém víkendovém programu

  • Úspěšné dokončení celého on-line kurzu. Samozřejmě vítáme, když kurz sledujete s přáteli nebo rodinou, ale pouze ten, na koho je účet registrován, má právo zúčastnit se Živého víkendového programu.

  • Absolvování jednoho sezení Reconnective Healing od Základního praktika Reconnective Healing*

  *Doporučujeme vám, abyste povinné sezení Reconnective Healing absolvovali s předstihem, ale navíc bude možné absolvovat osobní sezení RH u některého člena našeho vzdělávacího týmu přímo na místě během programu. 

  FAQ  |  Často kladené otázky 

  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru