Co je Reconnective Healing

Reconnective Healing je forma léčení, která je na této planetě vůbec poprvé. Je to vysoce vyvinutá forma energetické interakce, která nadále napomáhá pokroku v oblasti zdraví, rovnováhy a kvality života s nekonečnou svobodou a rozšířeným vědomím. 

Podporuje naši schopnost uzdravovat se a ovlivňovat životy druhých. Je uznáváno dnešní vědou jako frekvence Reconnective Healing, nové všestranné spektrum energie, světla a informací. Tyto vibrační frekvence zahrnují energetické systémy a přínosy všech léčebných energetických technik, přesto jsou přístupné bez komplikovaných kroků, postupů nebo rituálů … a mohou se je naučit všichni.

Reconnective Healing není terapie nebo léčba. Je to ZMĚNA. Uzdravení každého člověka bude jedinečné, protože každý z nás má vlastní nezávislou dokonalost.

Po absolvování vašeho sezení, sledujte svůj život a buďte pozorovatelem.Všimněte si, co se začalo měnit. Může to být na fyzické úrovni. Může to být na duševní nebo emocionální úrovni. Může se stát, že se vám zjednoduší vztahy nebo zmizí pracovní problém, nebo to uvidíte jen ve vaší vibrační interakci s ostatními … stali jste se katalyzátorem, novým propojením se situací, se kterou se potýkali. Znovu získáte to, co je nejvhodnější ve vašem životě nejen pro vás, ale i pro ty, se kterými jste v interakci.

Reconnective Healing je zdrojem celistvosti. Je to hmatatelné. Ve vašich buňkách dochází k vibračnímu posunu, vaše DNA se mění.  Začnete vyzařovat více koherentní úrovně světla. Váš život se dostává do rovnováhy a vy pociťujete změny.