Chcete vzít život do svých rukou a umět pomoct nejen sobě ale i druhým?

Naučte se metodu RECONNECTIVE HEALING!

Přijďte na živý tréninkový program

9. - 12. 11. 2024   |   Praha

Výsledky pocítí i úplný začátečník

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

OBJEVTE LÉČIVÉ FREKVENCE

Ponoříte se do Reconnective Healing a porozumíte zásadním principům a síle těchto frekvencí, jež se začnou plynule objevovat ve vašem každodenním životě.

POSUŇTE SVÉ HRANICE

Naučíte se novým způsobem cítit, komunikovat a propojit se vším a se všemi kolem sebe. Osvojíte si práci s vibracemi tak, aby pracovaly pro váš prospěch, a dosáhnete lepších výsledků s menším úsilím.

UZDRAVTE SEBE, UZDRAVTE DRUHÉ

Zbavíte se všech omezení, která vám brání plnit si své sny. Vyřešíte své fyzické zdraví i duševní pohodu, posunete se v oblasti rodinných i pracovních vztahů a optimalizujete svůj přirozený potenciál.

STAŇTE SE CERTIFIKOVANÝM PRAKTIKEM

Výukové programy Reconnective Healing jsou zaměřeny na praktickou výuku rekonektivního léčení. Jako úspěšný absolvent získáte certifikát, na jehož základě budete moci s touto metodou pracovat.

Během 2 dnů získáte know-how, které využijete po celý život!

6 DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ SI TO NENECHAT UJÍT

 • Naučíte se využít energie a frekvence, které jsou všude kolem nás
  Je to jednoduché. Všechno kolem nás je energie: tužka, kterou píšete, papír, na který si čmáráte, židle, na které sedíte. I naše tělo, každá jeho buňka. Podle kvantové fyziky lze jednotlivé atomy rozebrat na nejmenší částice, které fungují na úrovni frekvencí. Takže celý vesmír tvoří shluk vibrací a energií, které jsou propojené. Jakmile je jednou objevíme a naučíme se na ně naladit, budeme to umět napořád.
 • Aktivujete své skryté schopnosti
  Naladit se na frekvence a energie může každý, i když běžně takové věci necítí a nezajímá se o podobné věci. Je to naše přirozená schopnost, 90 % lidí se naladí ihned a zbytek velmi brzy. Každý je však vnímá trochu jinak. Někdo cítí teplo, někdo chlad, mravenčení, tlak, jiný vidí barvy, které ještě neviděl, další slyší zvuky, někomu se samovolně pohybují části těla.
 • Zvládnete pomoct sobě i ostatním kdykoliv a kdekoliv
  Reconnective Healing je dostupné kdykoli a kdekoli, je to hodnota, kterou máte na celý život. K tomu, abyste se mohli napojit, nepotřebujete samostatný pokoj, ordinaci nebo jiné zvláštní místo, pracovat s nimi můžete kdekoliv. Stejně tak nemusíte mít určenou nějakou zvláštní hodinu, čas nebo termín, můžete je využívat, kdykoliv cítíte, že je to vhodné. Nemusíte absolvovat další nebo opakovací či kondiční kurzy. Své schopnosti už můžete jen zdokonalovat.
 • Najdete rovnováhu svého fyzického a duševního zdraví
  Podstatou rekonektivního léčení je uvést tělo a mysl do optimální rovnováhy. Působí na rovině příčiny a tím odstraňuje i následky. U pacientů spolu s fyzickým zlepšením stavu přichází i psychická úleva – dojde zároveň k emocionálnímu a duševnímu uzdravení. Metoda vykazuje dobré výsledky u onemocnění pohybového aparátu, autoimunitních onemocnění, u vážných civilizačních nemocí, ale také při psychických obtížích.
 • Urovnáte si rodinné i pracovní vztahy
  Reconnective Healing není ani tak terapie nebo léčba. Je to ZMĚNA. Po absolvování sledujte svůj život a buďte pozorovatelem - všimněte si, co se začalo měnit. Může to být na fyzické úrovni. Může to být na duševní nebo emocionální úrovni. Může se stát, že se vám zjednodušší vztahy nebo zmizí pracovní problém. Lidé často mluví o komplexní změně, která se projevila v oblasti, o které netušili, že by bylo možné ji změnit, nebo že s problémem vůbec souvisí.
 • Učit vás budou ti nejlepší
  Tento zážitkový program prožijete pod vedením jeho objevitele a praktika dr. Erica Pearla a týmu certifikovaných instruktorů. Zkušení lektoři s vámi budou sdílet své mnohaleté zkušenosti, pomohou vám zhodnotit vaše pokroky, budou odpovídat na vaše dotazy. Další výhodou je spolupráce a sdílení s ostatními účastníky akce, kteří se stejně jako vy chtějí ve svém životě posouvat dopředu.

PROGRAMEM VÁS PROVEDOU

zakladatel metody dr. Eric Pearl a Jillian Fleer

Dr. Eric Pearl  (USA)

Eric Pearl je absolutní špička ve svém oboru. Na svých přednáškách a seminářích vysvětluje jednoduché principy Reconnective Healing a dokazuje, že léčitelem se může stát každý z nás. Je autorem léčebné metody Reconnection, která je založená na energetickém napojení, a metody Reconnective Healing.

Jillian Fleer  (USA)

Je ředitelkou pro vhled a rozvoj. Ve spolupráci s dr. Ericem Pearlem dohlíží na směřování a vizi společnosti, která podporuje celosvětové komunity Reconnective Healing. Jillian vede interní tým The Reconnection a je spoluautorkou on-line a seminářů po celém světě. 

tým certifikovaných instruktorů

Vladimír Ekart (ČR)

Mentor a instruktor Reconnective Healing v ČR

Vladimír Ekart je mentor a praktik Rekonektivního léčení. Pracuje s lidmi na rozvoji jejich potenciálu a při hledání možností, jak se ve svém životě posunout dál. Pomocí mentoringu a koučování hledá způsoby, jak nastavovat nové cíle a aplikovat je v každodenní praxi. Píše články, knížky, blogy a přednáší pro lidi, které tato témata zajímají. Pořádá zážitkové workshopy na Srí Lance, Bali, v Nepálu a dalších zemích.

Guglielmo Poli (IT)

Mezinárodní instruktor, ředitel Reconnective Academy International a spoluředitel The Reconnection

Guglielmo Poli je celosvětovým organizátorem akcí ONE Experience, Catalyst a Reconnection Certified Practitioner Programs. Guglielmo je také spoluředitelem programu The Reconnection, mezinárodním instruktorem a praktikem na plný úvazek. Společně s Dr. Ericem Pearlem vedl neuvěřitelné množství školicích programů po celém světě. Guglielmo pomohl tisícům lidí získat přístup k léčivým frekvencím.

Rozhovor Vladimíra Ekarta s Ericem Pearlem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zažijete revoluční změnu ve svém životě!

JAK TO BUDE PROBÍHAT

Program má 3 části

 • 1
  První část (nepovinná) | On-line program Portál
  Nejprve vás čeká 10 hodin on-line programus Dr.Ericem Pearlem a Jillian Fleer.

  Ponoříte se do porozumění základním principům Rekonektivního léčení a síla těchto frekvencí se začne snadno projevovat ve vašem každodenním životě. Pomocí praktických cvičení se naučíte naladit na frekvence a cítit jejich účinky. Program je v anglickém znění s českými titulky, můžete jej sledovat kdekoli, kde máte internet, k jednotlivým kapitolám se můžete libovolně vracet.

  Tento první kurz je online a je doporučeno, aby byl absolvován před tím, než se zúčastníte živého kurzu, na který dorazíte připraveni na jedinečný zážitek na lehátku! POTÉ se k nám připojíte živě……společně s mezinárodním týmem The Reconnection.
 • 2
  Druhá část | Živý program Reconnective Healing
  Sobota 9. 11. a neděle 10. 11. 2024

  Pod osobním vedením Guglielma Pole a Vladimíra Ekarta, certifikovaného instruktora vyškoleného osobně Ericem Pearlem, a mezinárodního týmu dosáhnete dynamického zlepšení ve všech aspektech svého života a pomůžete ke zlepšení i ostatním.

  Tento nezapomenutelný víkendový zážitek zlepší vaše mistrovství v práci, jelikož bude zahrnovat intenzivní cvičné moduly na lehátkách, kde budete citelným způsobem tvořit a transformovat se svými kolegy. Naučíte se léčení na dálku a holografické léčení, zvládnete umění přijímat a zprostředkovat Rekonektivní léčení. Pokud hledáte zážitek na celý život a chcete se stát Certifikovaným Praktikem, tato mimořádná událost, která může změnit váš život, je to pravé pro vás!

Hlavní body programu:

 • Získejte přístup k poli energie, světla a informací, které vás obklopují.
 • Zprostředkujete, již v rámci samotného kurzu, profesionální sezení Rekonektivního léčení.
 • Výrazně zvyšte své povědomí tím, že budete mít větší sebeúctu, uvolníte strach a limity a naučíte se řídit svůj život ve správném proudu.
 • Naučte se, jak správně mluvit na veřejnosti o své nové profesi nebo vášni.
 • Získejte všechny nástroje, které potřebujete ke spuštění vlastní praxe.
 • Naučte se začlenit tuto práci, abyste rozšířili klientelu ve svém zdravotním středisku nebo ve své wellness profesi.
 • Naučte se marketingové strategie pro vybudování své počáteční klientely.
 • Vhledy na léčení na dálku a samotné sezení.
 • Zjistěte, jak představit vhledy z Holografických sezení do vědy a filozofie.
 • 3
  Třetí část | Živý program Reconnection
  Pondělí 11. 11. a úterý 12. 11. 2024

  Pro ty, kteří chtějí pokračovat na další úroveň své praxe a stát se Certifikovaným Praktikem Reconnection a mít možnost dělat kromě Rekonektivního léčení i proces Znovunapojení - The Reconnection, je toto výjimečná příležitost.

  Po semináři Reconnection (Level III) můžete kromě léčení dělat pro klienty i své blízké celý proces Znovunapojení - The Reconnection. Proces Znovunapojení je velký evoluční posun pro člověka v mnoha směrech. Naučit se jej zprostředkovat rozšíří vaši práci na novou úroveň

CO O METODĚ ŘÍKÁ VLADIMÍR EKART

mentor a instruktor Reconnective Healing v ČR

ZKUŠENOSTI ÚČASTNÍKŮ

První věcí, kterou jsem si hned po prvním sezení u sebe uvědomil, bylo to, že moje mysl nelítá z místa na místo a dokáže být naprosto klidná. Řekl jsem si, jestli by to bylo jen tohle, tak to by mi asi i stačilo, protože to pro mě rozhodně nebylo obvyklé. Pak začaly věci přicházet ve vlnách. Postupně to vzalo různé oblasti mého života a začalo je to posouvat a měnit způsobem, který byl velmi přirozený, ale jasně zřetelný. Když se podívám dnes 8 let od mého prvního kontaktu s rekonektivními frekvencemi a touto metodou zpátky, vůbec nechápu, jak se to všechno stalo, ale posunulo to můj život do rozměrů, které bych si nedovedl ani nikdy představit. Jsem to pořád já a můj život, ale má úplně jiný rozměr a hlavně kvalitu. A dotklo se to postupně naprosto všech oblastí mého života a v podstatě i lidí okolo mě.
Vladimír
The Reconnection a Rekonektivní léčení mě dostalo tam, kam jsem chtěla. Mé představy, touhy a plány se začaly naplňovat. Při Reconnection jsem cítila naprosté uvolnění a celá jsem rezonovala. Když jsem se po sezení procházela městem, připadala jsem si, jako ta nejúžasnější bytost na planetě. Ten klid, jasná mysl a uvolnění, tak to bylo naprosto nepopsatelné. Postupem času jsem si začala uvědomovat, co vlastně chci, potkávala jsem jiné lidi, které jsem dlouho neviděla a taky mi do života vstoupili úplně noví lidé. Přečetla jsem zajímavé knihy a všímala si věcí, které jsem dříve nevnímala. Začala jsem dělat věci, na které jsem zapomněla (smát se, užívat si života). Měla jsem spoustu času a vnímala velice intenzivně vše, co se kolem děje.
Sarah
Během sezení jsem cítila nesmírnou pohodu a harmonii, byl to úžasnej pocit štěstí, nic víc jsem nepotřebovala. Vůbec se mi nechtělo z lehátka:). Cítila jsem, jak mnou proudí příjemná energie jako tok řeky, těžké myšlenky byly pryč, moje mysl od nich byla najednou osvobozená a uvolněná. Nádherné prožití přítomného okamžiku a radost z bytí tady a teď.
Šárka
Od té doby už nic není jako dříve. Opravdu přišlo hoooooodně velké zklidnění. Ale v tom dobrém slova smyslu. Věci, které se dějí, řeším v klidu a s přehledem. Dříve, pokud bych se vůbec odhodlala k nějakému řešení, by mě to stálo spoustu nervů a stresu - teď ne. Lidi, kteří mě znají, vnímají tu "proměnu" (já říkám zklidnění) a noví lidé, vstupující do mého života jsou na stejné vlně - rezonují se mnou. Prostě Reconnection ovlivnil můj život, ale jen v tom nejlepším.
Jaroslava

Přidejte se k více než 100 000 praktikům RH na celém světě!

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO

Celý program bude probíhat v českém i anglickém jazyce

Reconnective Healing (živě)

9. - 10. 11. 2024 

35 000 Kč 

Nabízíme omezené množství vstupenek se slevou 5 000 Kč.

Reconnection (živě)

11. - 12. 11. 2024

28 000 Kč

Nabízíme omezené množství vstupenek se slevou 3 750 Kč.

Reconnective Healing a Reconnection

9. - 12. 11. 2024

62 500 Kč 

Nabízíme omezené množství vstupenek se slevou 10 000 Kč.

FAQ  |  Často kladené otázky 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru